SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont
SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont

SPO-PUFMANLIGHT-Günlük Stil Mont (711347-KRM)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺459,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711347-KRM

 

 

Pufmanlight Erkek Kırmızı Günlük Stil Mont 711347-KRM

Günlük kullanıma uygun, dış saha sporlarıyla uğraşan erkekler için de ideal forma sahip pufmanlight erkek kırmızı günlük stil mont ürünü; rahatlık, şıklık ve konfor için tasarlanmıştır.

 • Kapüşon detaylıdır.
 • Yanlarında ve göğüs kısmında fermuarlı cep bulunur.
 • Boy uzunluğu kalça üstüne kadardır.
 • Vücudu tam olarak oturur.

Sol göğüs üstünde bulunan Sportive logosu, mont ürünü daha da şık hale getirir. Ceplerinin fermuarlı olması, küçük eşyaların kolaylıkla ve güvenli şekilde taşınmasına olanak tanır.

Dinamik Tasarım

Kapüşon detayında dörtlü zımba detayı bulunan erkek günlük mont ürünü, fermuarın boğaza kadar çekilmesi ve zımbaların kapatılmasıyla, boğaz kısmını tam koruma altına alır.

Dinamik tasarımı sayesinde oldukça havalı ve enerjik görüneceğiniz ürün, göz alıcı renkleriyle de oldukça ilgi çekicidir. Kol, etek ve kapüşon kısmında bulunan lastik detayları, montun beden üzerinde daha düzgün durmasına olanak tanır.

Şişme Mont Görünümü

Mont ürünün yapısında bulunan yatay dikişler, küçük aralıklar ve özenle yerleştirilmiştir. Göğüs üstünde bulunan üçüncü bir fermuarlı cep ise, montun oldukça işlevsel olduğunu gösterir.

Kol ucunda bulunan lastikler, kolun yukarı doğru çıkmasını engellerken, kol görüntüsünün daha düzgün durmasını sağlar. Belli aralıklarla ve yatay gerçekleştirilen dikiş tekniği, montun şişme mont görünümü almasını kolaylaştırır.

Kalça üstüne gelen boyuyla oldukça modern bir havaya sahip olan mont ürünü, günlük kullanıma uygun olduğu gibi, yürüyüş ya da koşu sporu yapan erkeklerin de kullanımı için oldukça idealdir.