SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont

SPO-MANSISMONT-Günlük Stil Mont (711400-SYH)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711400-SYH

 

 

Mansismont Erkek Siyah Günlük Stil Mont 711400-SYH

Soğuk havalarda ve yağışlı günlerde, sizi sıcak tutacak Mansismont erkek siyah günlük stil mont, rahat ve konforlu yapısıyla, günlük kullanım için tasarlanmıştır.

  • Polyester kumaştan imal edilmiştir.
  • Kapüşon detayı vardır.
  • İç tarafında gizli cep bulunur.
  • Şişme mont özelliği gösterir.

Sol göğüs kısmında bulunan Sportive logosu, mont ürünü daha da hareketlendirirken, sol kol üzerine özenli şekilde yerleştirilen başka bir logo, göz doldurmaktadır.

Çok İşlevsel

Yandaki ceplerinin yanında iç tarafında da gizli cebin bulunması, erkek mont ürünün daha da işlevsel olmasına olanak tanır. Kalça üstüne gelen boyuyla modern bir hava sunan ürün, kapüşonu sayesinde de tam koruma sağlar.

Kapüşon kısmında bulunan büzgülü hava, kapüşonun baş yapısına kolaylıkla uyum sağlayarak, kaymadan kullanılmasını sağlar. Tüm fermuarın çekilmesi durumunda, boğaz kısmı da koruma altına alınmış olur.

Şişme Mont Görünümü

Belli aralıklarla titizlikle gerçekleştirilen özel dikiş tekniği sayesinde, şişme mont görünümü kazanan ürünün, göğüs ve sırtın üst bölümü daha geniş aralıklarla dikiş tekniği uygulanarak yapılmıştır.

Aşağı doğru daralan aralıklar ise, mont ürünün daha da zarif bir görünüm kazanmasına olanak tanır. Dış yapısının polyester olması sayesinde leke ve su tutmayan ürün, kolay temizlenir.

Yağmurlu havalarda üzerinde su tutmadığı için, kurutma derdi de olmayan mont ürünü, soğuk ve yağışlı havalara uygun şekilde tasarlanmış ve gün boyunca konforlu ve rahat olunması sağlanmıştır.