SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-MANSISMONT-Günlük Stil  Mont

SPO-MANSISMONT-Günlük Stil Mont (711400-GRI)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺419,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711400-GRI

 

 

Mansismont Erkek Gri Günlük Stil Mont 711400-GRI

Gün içinde şıklığı ve rahatı yaşayacağınız Mansismont erkek gri günlük stil mont ürünü, vücudu saran yapısıyla, soğuk günlerde sizi ısıtması için tasarlanmıştır.

  • Kapüşon detayı vardır.
  • İç tarafında gizli bir cep bulunur.
  • Sol kol üzerinde Sportive logosu vardır.

Göğüs kısmıyla üst sırt bölgesinde geniş aralıklarla yatay dikiş tekniği uygulanırken, aşağı doğru daralan aralıklar, mont ürüne farklı bir hava katar.

Soğuk Günlerde Sıcak Tutar

Soğuk ve yağmurlu günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz günlük erkek mont ürünü, iç tarafında bulunan gizli cebiyle, oldukça kullanışlıdır. Yanlarda da bulunan cepler sayesinde, eller dışarı kalmadığı gibi, ufak eşyaları da kolaylıkla taşıma olanağı sunar.

Kalça üstünde biten boyu yanında vücudu saran formu sayesinde, soğuk günlerde sizi üşütmez ve sıcak tutar. Kapüşon, kol ve etek kısmındaki lastik detay sayesinde, montun bedende daha düzgün durması sağlanmıştır.

Kolay Temizlenir

Dış yüzeyinin polyester olması sayesinde kolay kolay kirlenmeyen ürün, su ve leke tutmaz. Yağmurlu havalarda, yağmur suyu mont üzerinden akar gider. Böylece çok kısa sürede mont kurutulabilir.

İç kısmında astar kumaşının kullanılması, bedenin mont içinde rahat hareket etmesine olanak tanır. Kapüşonun takılıp, fermuarın tamamıyla çekilmesi durumunda, boğaz kısmı da korunaklı hale gelir.

Belli aralıklarla özenle gerçekleştirilen yatay dikişler, montun şişme mont görünümü almasını sağlamıştır. Vücudu saran yapısıyla, soğuk ve yağışlı havalarda rahatlığı ve konforu yaşayacağınız ürün, günlük kullanım için idealdir.