SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil  Mont

SPO-GIRLSUPMONT-Günlük Stil Mont (711395-MOR)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711395-MOR

 

 

Girlsupmont Çocuk Mor Günlük Stil Mont 711395-MOR

Girlsupmont çocuk mor günlük stil mont ürünü, 6 yaş ile 13 yaş arası kız çocuklar için imal edildi. Kollarında, etek kısmında ve kapüşon kısmında bulunan lastik detayı, kol ağızlarının ve baş kısmının sıkı olmasını sağlar.

  • Günlük kullanıma uygundur.
  •  
  • Leke ve su tutmaz.
  • Kapüşon detayı vardır.

Bele oturan yapısıyla çocuğunuzun vücudunu çepeçevre saran mont ürünü, iri dişli fermuar aparatıyla oldukça kullanışlıdır. Fermuarın aparatlarının büyük seçilmiş olması, küçük hanımların minik ellerine uygun şekilde ayarlanmıştır. Böylece aparatlar kolaylıkla takılıp çıkarılabilir.

Zarif Küçük Hanımlar

Belli aralıklarla yerleştirilmiş dikiş tekniği sayesinde, şişme mont görüntüsü yaratan çocuk mont ürünü, günlük kullanım için oldukça idealdir. Ön yüzünde bulunan Sportive logosu, mont ürünü daha da hareketlendirmektedir.

Kapüşon kısmında ve iç kısmında astar kumaşı kullanılan ürünün kol uçlarında bulunan lastik detay, kolların yukarı doğru çıkmasını engeller. Yanlarında bulunan cepler sayesinde, minik eller korunurken, küçük eşyaların taşınması da kolaylaşır.

Rahat Kullanım Kolaylığı

Kolların geniş yapısı sayesinde, çocuklarınız kollarını rahat hareket ettirirken, pofuduk özelliği sayesinde iç kısım sıcak kalır. Soğuk ve yağmurlu günlerde rahatlıkla kullanılabilecek polyester kumaştan üretilen mont ürünü, boğaza kadar çekilebilen fermuarı sayesinde, boğaz ve boyun kısmı da koruma altına alınır.

Etek kısmında bulunan ince yapıdaki lastik bant sayesinde soğuğu içeriye almayan mont ürün, kapüşonu sayesinde, çocuğunuzun başını da koruma altına alır.