SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil Yelek (711391-YVR)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711391-YVR

 

 

Spo-Girlmikyel Çocuk Turuncu Yelek 711391-YVR

Günlük kullanım yanında spor yaparken de rahat etmeniz için tasarlanmış olan Spo-girlmikyel çocuk turuncu yelek ürünü, konforunuz yanında, sportif faaliyetlerinizde rahatlık sağlamak için imal edilmiştir.

  • Moda renklere sahiptir.
  • Polyester kumaştır.
  • Etek kısmı lastiklidir.
  • Fermuar detayı bulunur.
  • Yanlarında gizli cep vardır.

İri boyuttaki fermuarı sayesinde, çocukların rahatlıkla takıp çıkarmasına olanak tanıyan fermuar yapısı, çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Kalça kısmını örten yapısıyla çocuğunuzu soğuktan koruyacak forma sahip yelek ürünü, özellikle yoğun aktivitelerle uğraşan çocuklar için idealdir.

Sade Güzellik

Sade ve şık güzelliğinin yanında rahat kullanım kolaylığı sağlayan çocuk yelek ürünü, çocuklarınıza oyun oynarken, hareket özgürlüğü sunar. Ürün ön yüzünde bulunan Sportive logosu, yelek ürünü daha da havalı hale getirmiştir.

Yelek ürünü üzerindeki belli aralıklarla, özenle yerleştirilen dikiş tekniği, yeleği şişkin olarak gösterdiğinden dolayı, şişme yelek olarak da düşünülebilir.

Her Zaman Rahat

Çocuklarınıza rahat hareket kolaylığı sunan ürün, günün her saati çocuklarınıza rahat kullanım kolaylığı sağlar. Etek kısmındaki lastik detay, yelek ürünün vücuda tam oturmasına olanak tanır.

Boğaz kısmına kadar çekilen fermuar, boğazı ve enseyi koruma altına alır. Kol oyuntusundaki lastik detayı, kolların daha düzgün durmasını sağlar. Yanlarında bulunan gizli cepler sayesinde, minik eller korunur. 6 yaş ile 13 yaş arası kız çocukları için imal edilen yelek ürünü, polyester yapısı sayesinde leke ve su tutmaz. Yapısı sayesinde yağmurlu havalarda da kolaylıkla kurutulabilir.