Benzer Ürünler
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

Ürün Kodu: 711391-MOR

 

 

Spo-Girlmikyel Çocuk Mor Yelek 711391-MOR

Spo-girlmikyel çocuk mor yelek, canlı rengi ve polyester kumaş yapısıyla oldukça şık ve kullanışlıdır. Ön yüzünde bulunan Sportive logosu, yelek ürünü hareketlendirir.

  • Yanlarında cepleri bulunur.
  • Şişme mont görünümündedir.
  • Etek kısmı lastiklidir.

Fermuarın tamamıyla çekilmesi durumunda boğaz ve ense kısmı da koruma altına alınarak, soğuk havalarda çocuğunuzu korur.

Çocuk Modasında Trend Renkler

Çocuk modasında en trend renklere yer veren çocuk yelek ürünü, 6 yaş ile 13 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Özenle gerçekleştirilen dikiş tekniği sayesinde, şişme mont görünümünü alır.

İri dişli fermuar ve büyük fermuar aparatı ile, minik ellerin çok daha kolay takıp çıkarılması amaçlanmıştır. Yanlarda bulunan gizli cep, çocukların ellerini korurken, aynı zamanda minik oyuncakları taşımaları için de uygundur.

Kolay Temizlenir

Dış yüzeyinin polyester kumaş olması sayesinde leke ve kir tutmayan yelek ürünü, kolay temizlenir. Serin havalarda rahatlıkla çocuklarınıza giydirebileceğiniz ürün, iç kısmında kullanılan astar kumaşı sayesinde, yelek içinde hareket kolaylığı sağlanır.

Etek kısmında bulunan lastik detay sayesinde, beden üzerinde sabit turan yelek, çocuklarınızın bedenine tam otursa da hareketlerde bir kısıtlama yaratmadığı için, oyun aktiviteleri çok daha rahat yapılır.

Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan yelek, çocuklarınıza rahatı ve konforlu kullanımı sunarken, hareket kolaylığı sağladığı için de oyunlar keyifli şekilde oynanır. Canlı renkleri ile çocuklarınızın daha enerjik ve dinamik olmasını sağlayacağınız ürün, yalıtımlı iç tarafıyla, soğuk havalarda da güvenli şekilde kullanılabilir.