Benzer Ürünler
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-GIRLMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

Ürün Kodu: 711391-KRM

 

 

Spo-Girlmikyel Çocuk Kırmızı Yelek 711391-KRM

Spo-girlmikyel çocuk kırmızı yelek, canlı renkleri, 6 yaş ile 13 yaş arası kız çocukları için tasarlandı. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu yelek ürününün, ön yüzünde bulunan Sportive logosu, ürünü daha da havalı hale getirmektedir.

  • Polyester kumaştan imal edilmiştir.
  • Etek kısmı lastiklidir.
  • Yanlarda gizli cep bulunur.

Fermuarında iri dişler ve aparatlar kullanılan yelek ürünü, minik ellerin daha rahat kullanması için düşünülmüştür. Ürünün polyester kumaştan imal edilmiş olması, leke ve su tutmasını engeller.

Havalı ve Enerjik

Renklerinin cıvıl cıvıl olması, havalı ve enerjik hissetmenize yardımcı olurken, serin havalarda dışarıda oynayan çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz çocuk yelek ürünü, sade görüntüsünün altında, oldukça şık bir görünüm sunar.

Yanlarda bulunan gizli cep detayı, minik ellerin korumasında oldukça önemlidir. Fermuarın boğaza kadar çekilmesi durumunda, boğaz ve ense bölümü de rahatlıkla koruma altına alınmış olur.

Rahat Hareketler

Serin havalarda, çocuğunuza rahatlıkla giydirip dışarı çıkmasını sağlayabileceğiniz yelek ürün, vücudu saran formuna rağmen, rahat hareket etme olanağı sağlar. Tüm yüzey üzerine belli aralıklarla yerleştirilen dikiş tekniği, yeleğin şişme yelek görünümde olmasına olanak tanır.

İç kısmında kullanılan astar kumaşı, vücudun yelek içinde rahatça hareket etmesine olanak tanır. Etek kısmında bulunan lastik detay ise, etek kısmının vücuda tam yapışmasını sağlarken, kol oyuntusunda bulunan lastik detay ise, yelek ürünün vücut üzerinde daha düzgün durmasına olanak tanır.