SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil  Mont

SPO-GIRLBONMONT-Günlük Stil Mont (711387-PMB)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺269,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711387-PMB

 

 

Spo-Girlbonmont Çocuk Pembe Günlük Stil Mont 711387-PMB

Kız çocuklara özel olarak imal edilen Spo-girlbonmont çocuk pembe günlük stil mont ürünü; rahatlık ve konfor yanında şıklığı da ön plana çıkarır.

  • Kapüşonlu yapıya sahiptir.
  • Bele oturur formu vardır.
  • Yanlarında cebi bulunur.

Günlük kullanım için tasarlanmış olan mont ürünü, üzerindeki renkli puantiyeli yapısıyla oldukça havalı durmaktadır.

Şık ve Modern Tasarım

Çocuk modasında küçük hanımların şıklığını göstermesine fırsat tanıyan çocuk mont ürünü, fermuarlı yapısının boğaza kadar çekilmesiyle, boğaz kısmı da korunmaktadır. Kapüşonun iç kısmında astar kumaşı kullanılmıştır.

Kollarının hafif bol olması, kolların daha rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Gövde kısmında ve kol kısmında geniş aralıklarla yapılan dikiş tekniği, mont ürününü daha şişkin göstermektedir.

Göz Alıcı Desen

Kız çocukları için tasarlanmış üründe, renkli küçük puantiyelerin bulunması, mont ürünü daha da göz alıcı hale getirmektedir. Yanlarda bulunan cepler sayesinde, küçük hanımların elleri üşümez ve küçük eşyaları taşımalarına yardımcı olur.

Fermuar aparatının iri dişli olması, çocukların minik ellerine göre ayarlanmış olup, ucundaki deri çekme aparatı ile kolaylıkla takıp çekme imkânı sunmaktadır. İç kısmında kullanılan astar kumaşı, polyester kumaşın tene yapışmasını önler ve günlük kıyafetlerin üzerine rahatlıkla giyilmesini sağlar.

Mont ürünü 3 yaş ile 8 yaş arası küçük hanımlar için tasarlanmış olup, vücuda oturan yapısıyla ve yalıtımlı yapısıyla, çocuklarınızın üşümesini önler. Dikiş tekniği sayesinde şişme mont görünümünde olan ürün, çocuklarınızın hareketlerinde herhangi bir kısıtlama yaratmaz.