Benzer Ürünler
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

Ürün Kodu: 711390-TRN

 

 

Spo-Boymikyel Çocuk Turuncu Yelek 711390-TRN

Erkek çocuklar için tasarlanmış spo-boymikyel çocuk turuncu yelek ürünü; rahat hareket etmek, konforu sağlamak ve serin havalarda dışarıda kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilir.

  • Gizli cep detayı vardır.
  • Kol oyuntusu ve etek kısmı lastiklidir.
  • Şişme yelek görüntüsündedir.

Sol göğüs kısmında bulunan Sportive logosu, yelek ürünü daha da havalı hale getirirken, canlı renklerin kullanılması, yelek ürünü daha dinamik ve enerjik hale getirmektedir.

Enerjik Hissettirir

Canlı renkleriyle enerjik hissettiren çocuk yelek, üzerine titizlikle yerleştirilmiş, belli aralıklarla dikiş tekniği sayesinde, şişme yelek görüntüsü de verir. Etek kısmında bulunan lastik detay, yelek ürünün daha büzgülü olmasına olanak tanır.

Kol oyuntusunda bulunan lastik detay, kolun daha düzgün durmasına imkân tanırken, moda renkleriyle de ön plana çıkan yelek ürünü 6 yaş ile 13 yaş arası erkek çocuklar için tasarlanmıştır.

Her Zaman Rahat ve Konforlu

Polyester kumaş sayesinde leke ve su tutmayan yelek ürünü, serin havalarda rahatlığı ve konforu sağlar. Soğuk havalarda dışarı çıkmak isteyen çocuklarınıza, gönül rahatlığı ile giydirebileceğiniz yelek ürünü, vücudu saran formuyla da bedenin daha sıcak kalmasına olanak tanır.

Yeleğin yan taraflarında bulunan gizli cep, minik ellerin soğuktan korunması için düşünülmüştür. Büyük aparatlı fermuar kullanılması, miniklerin fermuarı, daha kolay takıp çıkarmaları için tasarlanmıştır.

Fermuarın bütünüyle çekilmesi durumunda, boğaz ve ense kısmını tamamen koruma altına alan yelek, serin havalarda çocuklarınızın hastalıktan korunmasına da yardımcı olur.