Benzer Ürünler
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

Ürün Kodu: 711390-SYH

 

 

Spo-Boymikyel Çocuk Siyah Yelek 711390-SYH

Serin havalarda ve günlük kullanımlarında çocukların rahat etmesi için tasarlanan Spo-boymikyel çocuk siyah yelek, polyester kumaştan imal edilmiştir.

  • Boydan fermuarlıdır.
  • Boğaz kısmıyla rüzgârdan korur.
  • İç kısmı renkli astarlıdır.

Fermuarın boyun kısmına kadar çekiliyor olması, çocukların serin havalarda boyun ve boğaz kısmını korumaya yarar. Üzerindeki Sportive logosu ile iyice hareketlenen ürün, miniklerin rahatı ve konforu için oldukça idealdir.

Lastikli Tasarım

Kol kısmında detaylandırılan lastik, aynı zamanda etek kısmında da bulunan çocuk yelek ürünü, çocuk modasında, miniklerin daha şık görünmesini de sağlar. Polyester yapısı sayesinde su ve leke tutmayan yelek ürünü, yalıtımlı yapısıyla içten ve dıştan, minik bedenleri korur.

Etek kısmında bulunan lastik detayıyla, minik bedenleri iyice saran ürün, boyun kısmındaki yumuşak doku sayesinde, çocuklarınızın soğuktan etkilenmemesini sağlar. Fermuar aparatlarının büyük oluşu ise çocukların, fermuarı kolaylıkla açıp kapaması için tasarlanmıştır. Fermuar ucundaki deri detay ise, minik parmakların fermuarı daha kolay kavraması için düşünülmüştür.

Çocuklara Pofuduk Yelek

Özenle gerçekleştirilmiş yatay ince dikişler sayesinde şişme yelek özelliği taşıyan ürün, dikiş aralarındaki pofuduk özelliğiyle de minikleri koruyacak yapıdadır. Çocukların kalça altına kadar inan boyu olmasına rağmen, rahat hareket olanağı sağlayan yelek ürünü, kalın fermuar detayıyla da çocuklara kolay kullanım sağlar.

Kullanılan dikiş tekniğiyle oldukça zarif bir havası bulunan yelek ürünü, göğüs ve sırt kısmını tam kapattığı için, soğuk havalarda rahatlıkla kullanılabilir.