Benzer Ürünler
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYMIKYEL-Günlük Stil  Yelek

Ürün Kodu: 711390-MAV

 

 

Spo-Boymikyel Çocuk Mavi Yelek 711390-MAV

Çocuk modasında, minik bedenlerin üşümemesi ve rahat etmesi için tasarlanmış spo-boymikyel çocuk mavi yelek, vücudu saran formuyla, miniklerin üşümeden kalmasını sağlar.

  • Boğazlıdır.
  • Yanlarında gizli cebi bulunur.
  • Etekleri lastiklidir.

Soğuk havalarda çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz, hareket kısıtlaması getirmeyen yapısıyla oynarken bile çocuklarınız konforu yaşar. Kol oyuntusu derin olmadığı için, soğuk havanın içeri girmesi zordur.

Sportmen Çocuklar

Hem oyun oynarken hem de küçük spor hareketleri yaparken çocuklarınıza harika fırsat sunan çocuk şişme yelek, etek kısmının lastikli yapısıyla, soğuk havanın çok fazla içeri girmesini engeller.

  • Çift dikiş özelliği kullanılmıştır.
  • Kol oyuntusu lastiklidir.

Fermuarın tam olarak çekilmesi durumunda, içten ayrı bir kumaşla boğaz kısmı kapanır. Aynı zamanda boyun ve göğüs kısmının da korunması nedeniyle, çocuklar için oldukça idealdir.

Leke Tutmayan Kumaş

Polyester yapısı sayesinde leke tutmayan yelek ürün, yağmurlu havalarda da su tutmadığı için kurutma derdi yoktur. İç kısmı astarlı olan ürünün yan taraflarında bulunan cepler, minik ellerin soğuktan korunması için tasarlanmıştır.

Fermuarın iri dişli olarak tercih edilmesi, ufak ellerin fermuarı daha kolay takıp çıkarması için tasarlanmışken, fermuar ucundaki deri aparat ise, fermuarı kullanırken, parmakların daha rahat kavraması içindir.

Düz renklere sahip olan yelek ürünü, ön kısmında bulunan Sportive logosuyla hareketlendirilmiştir. Yatay olarak gerçekleştirilmiş dikişler, yelek ürüne pofuduk özelliği katarken, ön ve sırt kısmında bulunan yalıtım özelliği sayesinde, minik bedenleri soğuktan üşümemesi sağlanmıştır.