SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil  Mont
SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil  Mont

SPO-BOYMELMONT-Günlük Stil Mont (711388-SYH)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺269,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711388-SYH

 

 

Spo-Boymelmont Çocuk Siyah Mont 711388-SYH

Soğuk havalarda içeri soğuk almaması için imal edilen Spo-boymelmont çocuk siyah mont ürünü, rahatlığı ve konforu da beraberinde getirir.

  • Kapüşonludur.
  • Yan cepleri bulunur.
  • Çift dikiş tekniği kullanılmıştır.
  • 6 yaş ile 13 yaş arası için uygundur.

Bele oturan yapısına rağmen, rahat hareket olanağı sağlar. İç kısmında astar kumaşı kullanılmıştır. Ön yüzünde bulunan Sportive logo ve yazısı, mont ürünü daha da hareketlendirir.

Sağlam ve Dayanıklı

Titizlikle gerçekleştirilen dikiş tekniğiyle oldukça sağlam ve dayanıklı hale getirilen çocuk mont ürünü, iri dişli fermuar detayıyla da fermuarın, çocuklar tarafından daha rahat kullanılması için düşünülmüştür.

Gövde, kapüşon ve kol kısmında bulunan geniş aralıklı yatay dikişler, mont ürünü daha da şişkin hale getirirken, mont şişme mont özelliğine dönüşmektedir. Yanlarda bulunan cepler, minik ellerin korunması için tasarlanmıştır.

Hem Sade Hem Şık

Sade bir yapısı olmasına karşılık, şık bir görünüme sahip olan mont ürün, çocuklarınızı soğuk ve yağışlı havalarda koruması için tasarlandı. Fermuarın boğaz kısmına kadar çekiliyor olması, montun boğaz kısmını da koruma altına almasına olanak tanır.

İç kısmında astar kumaşının kullanılması, giyip çıkarırken kolaylık sağlar. Kol ağızlarının geniş bırakılmış olması ise, ellerin daha rahat giyilmesine olanak tanır. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan mont ürün, modaya uygun renkleriyle de ön plana çıkarken, minik bedenleri koruması bakımından da oldukça kullanışlıdır.