SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil  Yelek
SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil  Yelek

SPO-BOYKAMYEL-Günlük Stil Yelek (711420-YSL)

0,00
Marka : SPORTİVE
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
:

Ürün Kodu: 711420-YSL

 

 

Spo-Boykamyel Çocuk Hâkî Yelek 711420-YSL

Çocuk modasında rahat kullanım kolaylığı ve konforun ön plana çıktığı, üzerindeki renkleriyle oldukça havalı olan spo-boykamyel çocuk hâkî yelek ürünü, çocuk modası şıklığını da yaşatır.

  • Fermuar detayı vardır.
  • Etek kısmı lastiklidir.
  • Polyester kumaştır.

Çocukların rahat açıp kapaması için, büyük dişli fermuarlı tasarlanan ürün, kol oyuntusunda bulunan lastik detayıyla da çocukların hareketlerinde herhangi bir kısıtlama yaşatmaz.

Modern Çocuk Modası

Çocukların spor kıyafetlerinin üzerine rahatlıkla kombinlenebilir çocuk şişme yelek, özenle gerçekleştirilen dikiş tekniğiyle de dayanıklıdır. Ön kısmında bulunan Sportive logosuyla daha da hareketlendirilmiş ürün, etek kısmında bulunan lastik detayı da yelek belinin tam oturmasını sağlar.

6 yaş ile 13 yaş arası çocukların bedenlerine uygun olarak üretilen ürün, vücudu saran ama hareket kısıtlaması yaratmayan yapısıyla da oldukça idealdir.

Rahat ve Kullanışlı

Günlük kullanım için oldukça ideal olan ürün, çocukların gün içinde rahat etmesini de sağlar. Polyester olduğu için su ve leke tutmayan yapısıyla, temizleme konusunda da rahatlık yaşayacağınız ürün, tüm fermuarın kapatılması boğaz kısmındaki kumaş sayesinde, boğaz ve boyun kısmını da soğuktan korur.

İç kısmında kullanılan yalıtım malzemesi sayesinde göğüs ve sırt kısmından soğuk almayan yelek ürünü, moda renkleriyle de minik bedenlerin modasını ön plana çıkarır. Yanlamasına çift dikiş olarak dikilen gövde kısmı, şişkin göründüğü için, şişme yelek görüntüsüyle, çocuklarınız oldukça havalı görünür.