NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE
NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE
NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE
NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE
NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE

NIKE SWOOSH WRISTBANDS WHITE (N.NN.04.101.OS)

0,00
Marka : NİKE
Fiyat : ₺74,90(KDV Dahil)
:

Dri-fit teknolojisi kullanılarak imal edilen swoosh wristbands unisex beyaz antrenman bileklik, nemi ve teri kolaylıkla emerek, rahatlığı ve konforu sağlar.

  • %72 pamuk, %12 naylon
  • %11 polyester, %4 kauçuk
  • Esnek yapısı vardır.
  • %1 tayt kumaş kullanılmıştır.

Kullanılan teknoloji sayesinde tüm nem ve ter, kumaş yüzeyine taşınarak buharlaştığı için sporcular, yapılan aktivite esnasında rahat eder. Yapısında yüksek oranda pamuk kullanıldığı için, cildin tahriş olmaması için de tercih sebeplerinden biridir.

Mükemmel Uyum ve Performans

Çift taraflı kullanım kolaylığı sağlayan antrenman bileklik ürünü, pratikliği ve dayanıklılığı sayesinde, aşınmaya karşı da direnç gösterir. Kadın ve erkek sporcuların rahatlıkla kullanacağı ürün, gösterdiği mükemmel uyum ve performans sayesinde, sporculara rahatlığı ve konforu yaşatır.

Esnek yapısı sayesinde bileğinize kolayca uyum sağlayan ürün, 7.5 cm’den daha fazla genişliği sayesinde, çok daha kullanışlıdır.

Kullanım Kolaylığı

Çift taraflı kullanılabilir özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan ürün, makinede rahatlıkla yıkanabilir. Havlu ile nemi alınarak kurutulması gereken ürün, dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde, uzun süreli kullanıma uygundur.

Teri emmesi, nemi kolaylıkla vücuttan uzaklaştıran Dri-fit teknolojisi sayesinde spor yaparken, kuru kalmanızı sağlayan ürün üzerindeki Nike logosu, özenli şekilde yerleştirilmiştir.

Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan ürün, kısa yapısıyla bileğinizi sıkmadan korur. Spor esnasında bilekleri koruma altına alan bileklik ürünü, ufak darbelere karşı da bileğinizi koruma altına alır.

 

 

 

72% Pamuk, 12% Naylon, 11% Polyester, 4% Kauçuk, 1% Tayt